На Дніпропетровщині піротехніки ДСНС знешкодили 4 боєприпаси

22.06.2020, 16:35
На Дніпропетровщині піротехніки ДСНС знешкодили 4 боєприпаси - фото 1

Їх знайшли у Широківському, Криворізькому та Верхньодніпровському районах.

В останньому, за межами села Заполички, був виявлений артилерійський снаряд калібру 150 мм. У Криворізькому районі, під час прогулянки околицею села Чкаловка, чоловік знайшов два артилерійські снаряди калібру 107 мм. А за межами селища Широке однойменного району місцевим жителем був виявлений артилерійський снаряд калібру 76 мм.

На Дніпропетровщині піротехніки ДСНС знешкодили 4 боєприпаси - фото 119676

Відділеннями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області знайдені боєприпаси були вилучені та знешкоджені шляхом контрольованого підриву. Прилеглу до місць знахідок територію було ретельно обстежено — додаткових вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській області піротехніки знищили 31 боєприпас. Їх знайшли у Дніпрі, а також Криничанському та Павлоградському районах.

Також на Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 12 боєприпасів. Які були знайдені в Павлоградському, Криворізькому та Новомосковському районах.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.