На Дніпропетровщині підприємців запрошують долучитися до бізнесфоруму в Італії

03 лютого, 10:54
На Дніпропетровщині підприємців запрошують долучитися до бізнесфоруму в Італії - фото 1

Який проходитиме в Мілані 27–28 лютого.

Форум щорічний і має назву "Connext", — про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації.

"Форум проходить щороку для зміцнення бізнесспівпраці. Це B2B-майданчик для пошуку партнерів. Тож вітчизняні підприємці зможуть знайти нові ділові контакти. Серед учасників зустрічі — підприємці з Італії, Німеччини, Марокко, Сербії, Болгарії, Албанії та інших країн", к— розповіли в управлінні.


Його організовує "Confindustria Ucraina", яка покликана розвивати торговельно-економічні відносини між Україною та Італією. Нині до складу Конфедерації входять до 150 тисяч італійських підприємств, які представлені за кордоном. Зокрема і в Україні.
Реєстрація на форум проходитиме до 5 лютого. Деталі — тут.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині підприємців запрошували в торгову місію до США. Долучитися до неї могли виробники обладнання харчової промисловості, снеків та інгредієнтів до них.
Також підприємці області мали можливість зустрітися з Послом України в КНР. Захід відбувся 24 січня в Торгово-промисловій палаті України.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Источник: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: