На Дніпропетровщині опорним школам передали 14 нових автобусів

31 серпня, 16:38
На Дніпропетровщині опорним школам передали 14 нових автобусів - фото 1

Автівки придбали коштом державного бюджету.

Ключі від шкільного транспорту вручив керівникам громад та освітянам голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«На Дніпропетровщині майже 20 тисяч учнів та педагогів з сільської місцевості потребують підвозу до навчальних закладів. Наявний шкільний автопарк забезпечує цю потребу на 100%. Але транспорт потребує оновлення, тому щороку департамент освіти і науки закуповує нові автобуси. Адже комфорт і безпека дітей та вчителів - завжди на першому місці», – зазначив керівник області.


Нові автобуси вирушили до Аулівської, Божедарівської, Вишнівської, Миколаївської, Карпівської, Лихівської, Святовасилівської, Петриківської, Криничанської та Піщанської громад, а також Васильківського, Петриківського, Дніпровського й Петропавлівського районів.

«У нашій школі навчається 480 дітей. Підвозу потребують 140 учнів із 8 навколишніх сіл. Раніше весь процес розтягувався на дві години, адже дітей перевозив тільки один автобус. Завдяки новому транспорту маршрут зміниться і школярі будуть доїжджати на навчання набагато швидше», - розповіла директорка Криничанської школи №1 Валентина Бородай.


Загалом цьогоріч Дніпропетровська обласна державна адміністрація закупила 32 шкільні автобуси. На них витратили майже 59 мільйонів гривень.

«Нині до нашої опорної школи підвозять 80 дітей із сіл Старі Аули та Українка. У нас є старенький автобус, але йому вже 15 років. Ми дуже потребували нового транспорту. Щиро вдячні за цей автобус - дітям буде набагато зручніше діставатися до школи», - поділилась директорка Аулівської опорної школи Алла Циганок.


Ще сім шкільних автобусів планують придбати коштом місцевих бюджетів.


Нагадаємо, раніше школам Дніпропетровщини передали 10 нових автобусів.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: