На Дніпропетровщині оновлюють дорогу від Дмитрівки до Верхньодніпровська

16 вересня, 17:20
Актуально
На Дніпропетровщині оновлюють дорогу від Дмитрівки до Верхньодніпровська - фото 1

Напрямок замість нормального шляху. Так жителі Дмитрівки відгукуються про стару дорогу, що веде від села до Верхньодніпровська. Зараз її оновлюють.

Місцеві кажуть, що ремонту чекали, бо раніше до міста було дістатися вкрай важко.

«Треба в Дніпро добиратися і до Кам’янського. Бо якщо ми добираємося до лікарні, то звідти нас посилають на Кам’янське. Раніше у нас дороги не було і було добиратися важко, ми їхали через Вільногірськ на електричці», — говорить жителька Дмитрівка Марія Боса.

Новому шляху зраділи і водії.

«Дорога була жахлива, їхати було неможливо. Зараз новий асфальт», — говорить водій Віктор Лебич.
«Зараз, звичайно, задоволені. Хоч щось робиться», — говорить водій Сергій Ткачук.

Востаннє дорогу на Верхньодніпровськ ремонтували ще у 90-х роках, згадують у селі. Та тоді про капітальні роботи навіть і не йшлося.

«Ямки трошки підлатували, але це призвело до того, що дорога стала практично непроїзною. Відмовилися водії маршруток від рейсів, і транспортне сполучення різко зменшилось», — говорить голова Дмитрівського старостинського округу Олександр Костюков.

Зараз ремонтники укладають перший шар нового асфальту. На шляху працює важка техніка і кілька дорожніх бригад.

«Прокладено асфальту вже 5 з 10 кілометрів першого шару. Тут дороги не було. Буде два шари асфальту, розмітка, знаки», — говорить майстер дільниці Андрій Самойленко.
«Дорожню інфраструктуру оновлюємо у межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Наразі ремонтуємо 4 шляхи у Кам’янському районі. Все, аби мешканці навіть віддалених сіл могли комфортно та безпечно дістатися до міста», — зазначає перший заступник голова облдержадміністрації Володимир Орлов.

Цьогоріч у Кам’янському районі вже відремонтували дві дороги. Це шляхи від Верхньодніпровська до села Доброгірське. А також закінчили об’їзну довкола Криничок. Окрім того, дорожники працюють на ділянці від Красноіванівки до Саксагані.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі знайшли нового підрядника для будівництва аеропорту.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама