На Дніпропетровщині очікуються сильний сніг та вітер

На Дніпропетровщині очікуються сильний сніг та вітер - фото 1

З 5 до 6 лютого у зв'язку з виходом південно-західного циклону з Балкан на всій території Дніпропетровщини очікується ускладнення погодних умов.

Як повідомляє Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології, 5 лютого на всій території області очікується значний мокрий сніг. А вдень посилення східного вітру до 15–20 м івень небезпеки жовтий).

6 лютого вночі очікується сніг (рівень небезпеки жовтий). У східній частині області буде сильний сніг (рівень небезпеки помаранчевий) і сильна завірюха. Днем можна чекати послаблення опадів до помірних. Пориви східного вітру 17–22 м. На дорогах ожеледиця.

На Дніпропетровщині очікуються сильний сніг та вітер - фото 97502

У результаті випадання опадів у Дніпропетровській області 5 і 6 лютого утвориться сніговий покрив висотою 10–15 см.

Також через погіршення погодних умов 5 і 6 числа можуть бути порушення електропостачання в окремих населених пунктах, затримки транспорту, ускладнення роботи комунальних і рятувальних служб.

Раніше ми повідомляли, що в Україні стартувала реєстрація на ЗНО. Відсьогодні почалася реєстрація на ЗНО. До 30 квітня зареєстровані особи можуть завантажити запрошення-перепустку. У паперах будуть зазначені місце і час складання тестів.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама