На Дніпропетровщині очікується погіршення погоди: що кажуть синоптики?

На Дніпропетровщині очікується погіршення погоди: що кажуть синоптики? - фото 1

З 14 січня у Дніпропетровській області синоптики прогнозують одразу 3 штормові попередження та помаранчевий рівень небезпеки.

На Дніпропетровщині попередили про погіршення погодних умов: очікується шквальний вітер та сильний мороз. Синоптики зробили одразу три штормові попередження. Про це повідомив начальник регіонального гідрометцентру Василь Грінчак.

14 січня 2022 року у місті Дніпро та Дніпропетровській області прогнозують складні погодні умови, а саме посилення західного вітру до 15-20 м/с, вдень до 25-28 м/с.

Також вдень очікується туман, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Видимість у тумані становитиме приблизно 100-300 метрів. В області оголосили ІІ (помаранчевий) рівень небезпеки.

Синоптики попереджають, що погіршення погодних умов може призвести до перебоїв у роботі енергетичної чи будівельної галузі, житлово-комунального господарства, зв'язку та автомобільного транспорту.

Раніше ми писали про те, що під час сильної ожеледиці минулими вихідними Дніпро накрила хвиля ДТП.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама