На Дніпропетровщині наркоторговці пропонували поліцейському мільйон

Фото: Прокуратура Дніпропетровської області - фото 1
Фото: Прокуратура Дніпропетровської області

На Дніпропетровщині група осіб незаконно придбала та продавала 6,5 кг канабісу. Для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності, вони пропонували хабар начальнику райуправління поліції.

Троє чоловіків, вступивши у попередню змову, незаконно придбали та зберігали у себе на подвір’ї канабіс. І протягом липня 2021 року продавали "товар". Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Дніпропетровській області.

Аби уникнути кримінальної відповідальності, наркобізнесмени намагалися підкупити начальника районного управління поліції й запропонували йому мільйон гривень за неперешкоджання їхній "роботі".

Намагалися підкупити правоохоронців - фото 183135

Намагалися підкупити правоохоронців
Фото: Прокуратура Дніпропетровської області

Під час передачі першої частини хабаря чоловіків затримали у порядку ст. 208 КПК України. Їм повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Крім того, одному з них інкримінується вчинення злочину за ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище за невчинення нею, в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Зазначимо, що один з учасників групи наразі переховується від органу досудового розслідування, у зв’язку з чим його оголошено у розшук.

У ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання фігурантів було виявлено та вилучено кущі рослин коноплі, попередньо розфасовані поліетиленові пакети з канабісом загальною масою близько 6,5 кг для подальшого збуту, електронні ваги, грошові кошти, банківські картки та мобільні телефони.

Знайшли та вилучили наркотики - фото 183128

Знайшли та вилучили наркотики
Фото: Прокуратура Дніпропетровської області

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Києві зниклого главу Білоруського дому знайшли повішеним.

Реклама