На Дніпропетровщині молодь запрошують взяти участь у конкурсі відеопромов

01.12.2020, 13:06
На Дніпропетровщині молодь запрошують взяти участь у конкурсі відеопромов - фото 1

Конкурс відеопромов проводять до Міжнародного дня прав людини.

Про це розповів заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук.

«Конкурс познайомить молодь регіону з міжнародними стандартами в галузі прав людини. Учасники та учасниці отримають досвід публічних виступів, навчаться наводити переконливі аргументи та поширювати власні ідеї. А найважливіше, зможуть усвідомити важливість захисту власних прав та свобод. Долучатися запрошують учнів старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, закладів професійно-технічної освіти, студентів 1-3 курсів ВНЗ області», — заявив чиновник.
Реєстрація триває до 20:00 5 грудня, а відеопромови прийматимуться на електронну адресу [email protected] до 7 грудня включно (надсилати потрібно з поміткою "На конкурс"). Виступ має бути тривалістю 4-5 хвилин, аргументи у ньому — переконливими. Коло питань варто розглядати у контексті сучасної України та інтересів молоді. Більше шансів на перемогу в тих, хто розповість успішну історію захисту порушених прав. Знімати можна на мобільний телефон, якість відео не буде головним критерієм при виборі переможців. Зі списком тем, критеріями оцінювання та детальними умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.
Авторів найкращих відеопромов оголосять 12 грудня. Вони отримають сертифікати та можливість безкоштовної участі у онлайн-тренінгу з ораторської майстерності від кращих тренерів дебатної спільноти. Конкурс "Права людини очима молоді" проводить ГО "Нове Бачення" (спільно з Українським культурним фондом).

Нагадаємо, раніше ми переповідали історію слідства у справі нападу на херсонську чиновницю та активістку Катерину Гандзюк.

Також імовірні замовник та організатор нападу на Гандзюк готували вбивства свідків. Про це стало відомо під час чергового судового засідання у справі Владислава Мангера та Олексія Москаленка-Левіна, які офіційно обвинувачуються в організації нападу на Катерину Гандзюк, що призвів до її смерті.

А ще ми розповідали про Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: