На Дніпропетровщині молодь запрошують до Єврошколи-2021

19 лютого, 12:26
На Дніпропетровщині молодь запрошують до Єврошколи-2021 - фото 1

На онлайн-заняттях можна буде дізнатися більше про Євросоюз, згуртуватися з однодумцями та презентувати власні мініпроєкти.

«Набір до Єврошколи щороку оголошує Представництво ЄС в Україні. Вступити до неї можуть і студенти, і випускники ВНЗ. Ті, хто бачать майбутнє України у великій європейській родині. Для участі необхідно зареєструватися», – розповів директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.


12 модулів цьогорічної Єврошколи проведуть європейські та українські дипломати й експерти. Тематика вебінарів – євроінтеграція, боротьба з фейками, цифровізація, європейські цінності, "зелений" курс, побудова кар’єри в ЄС та інформполітика.
Обов’язковою умовою для участі є знання англійської мови. Подати заявку треба до 1 березня. Претендентів на участь у навчанні відберуть у 2 етапи: за анкетами та онлайн-тестуванням. Про початок занять переможців повідомлять електронною поштою. Подробиці про Єврошколу-2021 можна дізнатися на сайті або написавши лист на електронну пошту [email protected]

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Кам’янському триває реконструкція приймального відділення лікарні № 9. Після оновлення тут зможуть приймати майже вдвічі більше пацієнтів, а також розширяться можливості діагностики та лікування.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: