На Дніпропетровщині метеозалежні люди почали скаржитись на зміну погоди

21 січня, 19:45
На Дніпропетровщині метеозалежні люди почали скаржитись на зміну погоди - фото 1

У лікарів — десятки дзвінків зі скаргами на слабкість, запаморочення та болі у суглобах.

Кореспондентка "Деталей" Аліна Моренко останні 6 років на собі відчуває сильні перепади погоди. Дівчина каже, на роботі важливо бути сконцентрованою і зібраною. Та сьогодні це вкрай важко.

“Я не можу взагалі зібратися з думками. Мені потрібно писати текст або брати інтерв’ю, а я думаю лише про те, як положити голову на подушку. Тому що це неймовірна слабкість”, - каже Аліна Моренко.
Втім Аліна знайшла спосіб боротися з таким станом - зелений чай. Також допомагають ефірні олії з ароматом м’яти. Їх треба потроху наносити на скроні. Ефірні олії дійсно можуть допомогти, - кажуть лікарі. Втім лише якщо тиск понижений.

“У одних людей тиск сильно підвищується, спазм судин відбувається. Підвищується різко артеріальний тиск. Інші люди - навпаки. Найчастіше у молодих це все супроводжується розширенням судин, різким зниженням артеріального тиску”, – пояснює завідувач відділення кардіології ОКЛ ім. І. Мечникова Дмитро Чвора.


За словами медиків, у цей час до лікарень звертається на 30 % більше пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. Тим часом організм здорових людей до різкої зміни атмосферного тиску підлаштовується майже моментально. Однак відчувати слабкість можуть і вони. Тому людям без хронічних хвороб медики радять не переїдати і не вживати алкоголь, адже організм буде додатково боротися з токсинами. Важливо багато гуляти на свіжому повітрі, особливо перед сном. А також не перевтомлюватися на роботі. Людям із захворюваннями серцево-судинної системи лікарі нагадують: треба контролювати свій стан і вимірювати тиск вранці та ввечері. Ще важливо не забути випити препарати і мати при собі ліки екстреної допомоги — для різкого підвищення або пониження тиску.

Поділитися: