На Дніпропетровщині майже 93% працівників обласних закладів культури вакцинувалися

  - фото 1

Щеплення від COVID-19 зробили майже 93% працівників обласних закладів культури Дніпропетровщини. Вакцинувалися понад 2 тис. людей.

«Високий рівень вакцинації дозволяє обласним закладам культури працювати в "червоній" зоні без значних обмежень. Відкриті всі бібліотеки, бо там щеплені 100% працівників. Відстають лише музеї – там імунізовані лише 73% . Тому ці заклади закриті», – розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

У звичному режимі працюють Дніпровський академічний театр драми та комедії, Національний академічний український музично-драматичний театр ім. Шевченка, Будинок органної та камерної музики, філармонія ім. Когана. Сьогодні відкривається Театр опери та балету.

«Театри чекають відвідувачів. Єдина умова – сертифікат про повну вакцинацію. Або негативний результат тесту на COVID-19. Він дійсний 72 години», – наголосила Ольга Горб.

Щеплення від коронавірусу на Дніпропетровщині можна зробити швидко та зручно. Для цього працюють понад 30 центрів масової вакцинації. Більш ніж 200 амбулаторних пунктів і понад 100 мобільних бригад.

Загалом у Дніпропетровській області зробили більш ніж 1 млн 730 тис щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинувалися майже 700 тис людей.

Раніше ми писали про те, що в Україні минулої доби COVID-19 підтвердили у 27 377 осіб.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама