На Дніпропетровщині ліквідували наркосиндикат

Фото: ГУНП у Дніпропетровській  - фото 1
Фото: ГУНП у Дніпропетровській

30 листопада правоохоронці затримали 14 учасників злочинної організації, які займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах.

Затримали 14 учасників злочинної організації, які займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах для подальшого продажу на території Кривого Рогу. Також займалися збутом метамфетаміну. 30 листопада поліцейські провели фінальний етап спецоперації. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Дніпропетровській області.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській- фото 202097

Фото: ГУНП у Дніпропетровській

Документування протиправної діяльності угруповання проводилося майже рік. За цей час вдалося встановити місця вирощування наркотичних рослин, методи збуту та кожного учасника угруповання.

Структура організації складалася з кількох відокремлених підрозділів. Учасниками були мешканці Кривого Рогу та наближених до міста населених пунктів. Між ними була чітка ієрархія: лідер злочинної організації, його довірені особи, куратори окремих ланок, постачальники, збувачі та інші працівники.

У серпні цього року поліцейські провели першу фазу спецоперації, внаслідок якої виявили плантацію конопель. На території одного з домоволодінь зловмисники збудували теплицю на 6 секцій загальною площею 2700 квадратних метрів та встановили спеціальну систему поливу. Ділянка була оформлена на одного з учасників. Ще декілька — доглядали рослини та охороняли територію. Тоді затримали одну людину. Вилучили також понад 10 тис. кущів коноплі та готову до збуту продукцію на 130 млн грн.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській- фото 202099

Фото: ГУНП у Дніпропетровській

30 листопада правоохоронці провели фінальний етап спецоперації. За її результатами, 14 учасників злочинної організації було затримано. Ще двом фігурантам повідомили про підозри щодо кількох статей Кримінального кодексу України.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській- фото 202098

Фото: ГУНП у Дніпропетровській

Крім того, поліція провела одночасно 43 санкціоновані обшуки, в яких вилучили наркотичні та психотропні речовини, зброю, патрони, гроші, автомобілі, а також спецобладнання для виявлення та нейтралізації засобів спостереження. Загальна вартість вилученого майна становить понад 10 млн грн.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Слідство продовжується.

Реклама

Реклама