На Дніпропетровщині горіли гараж та лазня

Фото: ДСНС - фото 1
Фото: ДСНС

За останню добу на території області було декілька пожеж.

За добу у Дніпрі та Павлограді зафіксували пожежі. Про це повідомляє пресслужба ДСНС в області.

25 вересня о 19:30 на вулиці Набережна садового товариства у Павлограді виникла пожежа на території приватного дому. Пожежа виникла на даху лазні. Вогнем пошкоджено дерев’яні перекриття лазні на площі 5 кв. м. Пожежу було локалізовано о 19:50 та повністю ліквідовано о 20:10. Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

Горіла лазня - фото 190865

Горіла лазня
Фото: ДСНС

 

26 вересня о 04:57 на вулиці Будівельників на території гаражного кооперативу виникла пожежа всередині гаражу, в якому знаходиться легковий автомобіль «ВАЗ 2104». Вогонь охопив всю площу гаражу та була загроза розповсюдження його на поруч розташовані гаражі. Вогонь знищив дах, стелажі, зварювальне обладнання та легковий автомобіль «ВАЗ 2104» на загальній площі 200 кв. м. Пожежу локалізовано о 05:29 та ліквідовано о 06:05. На пожежі постраждав чоловік, 1983 року народження, отримав термічні опіки верхніх кінцівок 1 та 2 ступеня. Постраждалий від госпіталізації відмовився.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама