На Дніпропетровщині голова сільради з поплічниками вкрав мільйон з бюджету

На Дніпропетровщині голова сільради з поплічниками вкрав мільйон з бюджету - фото 1

Голава однієї з сільських рад Дніпропетровщини разом із зятем і своїми підлеглими підробляли документи і крали бюджетні гроші.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, спершу шахраї призначили свою людину, яка б займалася проєктуванням ремонтів і будівництв. До слова, підставна особа не мала навіть потрібної для цієї діяльності освіти. Ба більше, підписи в документах за неї ставив зять сільського голови.

З листопада 2018 року по серпень 2019 року голова сільради і його родич підписали 11 підроблених договорів на будівлі, які потребували ремонту. Загальна сума робіт — майже 1 мільйон гривень.

Зі свого боку, секретарка сільради, яка була в частці, не виносила ці питання на сесію, а підробляла рішення "заднім числом". Саме так бухгалтерці-спільниці вдавалося перекладати гроші з казначейства на рахунок підставної особи. Далі "відмиті" гроші знімалися в банкоматах.

Усі члени сільської ОЗУ затримані. Їм повідомили про підозри і взяли під варту. Триває досудове розслідування. Якщо провину затриманих доведуть, їм загрожує від 8 до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, що мерія Дніпра хоче судитися з пресслужбою СБУ через поширення неправдивих новин. Нібито за останні тижні та розповсюдила низку новин, які відверто дискредитують органи місцевого самоврядування, зокрема мера міста, щодо привласнення державних грошей і розкрадання бюджету.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.