На Дніпропетровщині ексначальник митниці та його підлеглий опинилися на лаві підсудних

На Дніпропетровщині ексначальник митниці та його підлеглий опинилися на лаві підсудних - фото 1

На Дніпропетровщині під підозрою опинилися начальник митного поста та його підлеглий, діями яких державі спричинено збитки у понад 2,7 млн грн.

Колишній начальник митного поста Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби домовився з підлеглим, старшим державним інспектором, і надав розпорядження здійснити митне оформлення іноземного товару без проведення необхідних форм митного контролю, сформованих автоматизованою системою митних оформлень у порушення вимог митного законодавства. Про це повідомляє пресслужба прокуратури в області.

Під виглядом гідроакумуляторних баків старший державний інспектор митниці оформив телевізори як "імпорт". Їхня вартість значно перевищувала вартість задекларованого товару. Внаслідок чого до Державного бюджету України не надійшло понад 2,7 мільйона гривень митних платежів.

Наразі підозрюваних відсторонено від посад. Їм повідомили про підозру у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України). Також обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі державі повернули земельну ділянку водного фонду вартістю понад 32 млн грн.

Реклама