На Дніпропетровщині до колонії відправляли наркотики

На Дніпропетровщині до колонії відправляли наркотики - фото 1

У Дніпропетровській області викрили злочинну банду, яка відправляла метадон до Дніпровської виправної колонії № 89. А вже там їх приймав ув'язнений. Він же голова угруповання. Далі психотропи збували по колонії. І так майже рік.

Зловмисників викрив один зі співробітників закладу. Правоохоронці провели близько десяти обшуків. Вилучили метадон на суму 350 тисяч гривень, а ще — понад дві тисячі доларів. Наркозбувачам загрожує до 12 років тюрми.

«Особа ромської національності, 39 років. Коли йому ставало необхідно, він відправляв замовлення своїй співмешканці і казав, що необхідно зробити поставку товару. Співмешканка формувала пакет метадону та передавала посереднику», — говорить в. о. начальника відділу управління стратегічних розслідувань в області Максим Закружний
«Одна особа знаходиться та продовжує відбувати покарання в місцях позбавлення волі. Три особи знаходяться під арештом. Їм обрано запобіжний захід: тримання під вартою без права внесення залогу. І остання особа була сьогодні у нас затримана», — говорить начальник відділу слідчого управління ГУ Нацполіції в області Віталій Даниленко.

Реклама

Раніше ми писали про те, що в Україні продовжили карантин.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама