На Дніпропетровщині для сільських амбулаторій придбали 47 нових автомобілів

14 січня, 13:45
На Дніпропетровщині для сільських амбулаторій придбали 47 нових автомобілів - фото 1

Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Сімейні лікарі — перші, до кого звертаємося, занедужавши. Вони першими тримають “удар” і в час пандемії коронавірусу. Оглядають, консультують, спрямовують на необхідні аналізи. Надають допомогу всім членам родини — від малих до найстарших. Транспорт, на якому дільничні лікарі можуть своєчасно дістатися пацієнтів, — життєва необхідність. Тому розширюємо автопарк амбулаторій. Цього разу — майже на півсотні машин», — наголосив керівник обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.


Нові машини Peugeot “Rifter” отримали амбулаторії в 15 об’єднаних громадах та 6 районах.

«Амбулаторії нашого Центру отримали цілих шість машин. Вони замінили старенькі УАЗики, так звані “таблетки”. Ці авто вже давно відслужили своє. Ми обслуговуємо велику територію, де проживає дуже багато стареньких. Вони не можуть дістатися до амбулаторії, тож чекають на сімейного лікаря вдома. Він і огляне, і зробить ЕКГ, і кров на аналіз візьме. Тож нові машини — гарна підмога», — сказала головна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги Раївської сільради Інна Шарамок.


Авто були придбані за майже 23.5 мільйони гривень з державної субвенції.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Степанов заявив про наміри повернутися до адаптивного карантину.

Також в Україні за 13 січня зафіксовано 7925 нових випадків коронавірусу. Від початку пандемії виявлено вже 1 138 764 випадки зараження.

А ще на Дніпропетровщині за 13 січня виявили 317 нових випадків COVID-19. За даними обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу захворіли 87 жителів Дніпра і району, 70 — Кривого Рогу, 44 — Новомосковська, 18 — Нікополя, 16 — Синельникового і району, 15 — Апостоловського району, 14 — Павлограда та району, 12 — Петропавлівського району.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: