На Дніпропетровщині чоловік самостійно виготовив документ про вакцинацію

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

Житель Нікопольського району самостійно виготовив документ про вакцинацію та роздрукував його на кольоровому принтері.

12 січня на автостанції у селищі Томаківка під час перевірки COVID-сертифікатів у пасажирів автобусів міжобласного сполучення один із чоловіків надав правоохоронцям документ з явними ознаками підробки.

З’ясувалося, 50-річному чоловіку був необхідний сертифікат про вакцинацію для щоденного проїзду на роботу в міжобласному транспорті. Тоді він пішов в комп’ютерний клуб у Запоріжжі та за допомогою комп’ютерної техніки та програмного забезпечення власноруч виготовив документ, після чого роздрукував його на кольоровому принтері.

21 січня жителю Нікопольського району оголосили про підозру за ч. 1 ч. 4. ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Справу з обвинувальним актом скеровано до суду.

Раніше ми писали про те, що українці зможуть отримати 500 гривень за третю дозу вакцини

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама