На Дніпропетровщині будуть судити колишніх працівників ДФС

01.12.2020, 16:11
На Дніпропетровщині будуть судити колишніх працівників ДФС - фото 1

Через недбалість заступника начальника та головного державного ревізора-інспектора одного з відділів Кам’янського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області державі було спричинено збитків на майже 120 мільйонів гривень.За даними досудового розслідування, у 2019 році фіскали перевірили ТОВ, яке займається виготовленням та продажем тютюнової продукції. Працівники Державної фіскальної служби, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, провели перевірку формально.
Та підписали акт про її результати, не відобразивши факт несплати підприємством акцизного податку на суму у майже 120 мільйонів гривень.
ДБР розпочало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення).

На Дніпропетровщині будуть судити колишніх працівників ДФС - фото 145555

Але під час розслідування перекваліфікувало його за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам) КК України. Провело досудове розслідування, склало та направило обвинувальний акт до Дніпропетровської обласної прокуратури. Офіцери правосуддя затвердили документ та скерували його до суду. Триває відповідний розгляд кримінального провадження. Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років після звільнення (та зі штрафом від 262 тисяч 750 до 788 тисяч 250 гривень або без такого).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про викриття цих фіскалів.