На Дніпропетровщині будуть судити групу ґвалтівників дітей

12 січня, 12:46
На Дніпропетровщині будуть судити групу ґвалтівників дітей - фото 1

Банду ґвалтівників викрили восени 2020 року.Двоє з учасників групи розпочали свою злочинну діяльність ще у 2002 році та поступово залучили до неї ще двох осіб. Серед причетних до злочинів також були три молоді жінки (одна з них була колишньою жертвою ґвалтівників), які примушували до участі у створенні порнографії та сексуально експлуатували власних дітей.
Зловмисники систематично ґвалтували та розбещували дітей, користуючись тим, що потерпілі перебували у безпорадному стані та не могли чинити опір.
Сексуальне насилля над дітьми учасники злочинної групи записували на відео, які за гроші розповсюджували в інтернеті.
Після викриття правоохоронці розпочали низку кримінальних проваджень.

Проти трьох учасників злочинної групи – за ч. 4. ст. 152, ч. 2 ст. 156 та ч. 4, 5 ст. 301 (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років; розбещення малолітніх; виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію). Організатора групи – окрім вказаних раніше статей, ще й за ч. 3 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене щодо малолітньої). Співучасника злочинів – за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування малолітніх). А також знайомої організатора та згаданого вище співучасника – за ч. 2 ст. 156 (розбещення дітей) КК України. Правоохоронці провели досудове розслідування вказаних проваджень, склали обвинувальні акти та направили їх до Дніпропетровської обласної прокуратури. Офіцери правосуддя затвердили документи та скерували їх до суду. Наразі триває їх відповідний розгляд.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі поліція знайшла у двох чоловіків наркотики. Громадян, у яких при собі були заборонені речовини, затримали 6 січня.

Також у Кривому Розі побили патрульного поліцейського. Інцидент стався у Центрально-Міському районі.

А ще у Кривому Розі фейково замінували ТРЦ. Невідомий "замінував" торгівельно-розважальний центр у Саксаганському районі міста.