На Дніпропетровщині 3 жінки регулярно обкрадали пенсіонерів

10 квітня, 16:03
Фото: Національна поліція Дніпропетровської області  - фото 1
Фото: Національна поліція Дніпропетровської області

Жінки проникали до будинків пенсіонерів під виглядом продавців меду та інших товарів за зниженими цінами. Поки одна з них відволікала увагу, інші обкрадали постраждалих.

Правоохоронцям вдалося встановити 15 епізодів подібних крадіжок. З 3 грудня 2020 року в поліцію почали надходити заяви від пенсіонерів про те, що після візиту псевдо продавців у них пропадали заощадження.

Вчора, 9 квітня, до правоохоронців звернулася пенсіонерка і повідомила, що в її житло проникли жінки, які пропонували придбати дешевий мед. Після їх відходу у неї пропали 10 тисяч гривень.

Після цього поліцейським вдалося встановити транспортний засіб, на якому зникли злочинниці. На одній з вулиць Покровського району правоохоронці зупинили авто, в якому знаходилися троє жінок і чоловік водій. Після огляду у них вилучили 12 тисяч гривень.

Жінки проникали до будинків пенсіонерів  - фото 165421

Жінки проникали до будинків пенсіонерів
Національна поліція Дніпропетровської області

Зловмисницями виявилися жінки, віком від 40 до 58 років, які обґрунтовано підозрюються у ряді крадіжок на території Дніпропетровщини. Злочинниць затримали. Вирішуються питання повідомлення про підозру і обрання запобіжних заходів.

Злочинниць затримали - фото 165422

Злочинниць затримали
Національна поліція Дніпропетровської області

За даними фактами відкрито кримінальне провадження за крадіжки з проникненням в житло і тепер жінкам загрожують терміни в'язниці до 6 років. Правоохоронці встановлюють інших потерпілих і загальну суму вкраденого.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі затримали групу людей, що напала на підприємця.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор