На чому заробляють українські букмекери під час карантину?

31 березня, 17:24
На чому заробляють українські букмекери під час карантину? - фото 1

Українцям пропонують спрогнозувати курс валют, вартість гречки або навіть поповнення в сім'ях спортсменів.

Скільки коштуватимуть продукти та як коронавірус вплине на курс валют? На цих та інших темах можна заробити. Поки спорт пішов на карантин — букмекери продовжують роботу. На що пропонують поставити та які коефіцієнти? Тему вивчав кореспондент 34 телеканалу.

Карантин в Україні, коронавірус у знаменитостей і ціни на гречку. Ці теми обговорюють вдома, або по телефоному. Та поки одні лише говорять — букмекери приймають ставки.

Дмитро робить ставки на спорт уже давно. Для чоловіка це швидше хобі, ніж заробіток.

«Коли перемагає твоя команда — прекрасно, ти готовий віддати за це гроші. А якщо вона не перемагає — значить ти фінансово якось це компенсуєш», — ділиться спортивний оглядач Дмитро Москаленко.

Коли через карантин скасували спортивні події, побачив зовсім інші пропозиції від букмекерів.

«Мені з цих ставок найбільше сподобалося: "Чи зуміє Ілон Маск придумати до кінця 2020 року вакцину проти коронавірусу?". І там приймається ставка 1 до 300. Тобто поставити якісь 10 гривень і в разі успіху ти можеш заробити 3 тисячі. Вони ж не можуть на одному тільки чемпіонаті Білорусі або на тайванському баскетболі заробляти», — розповідає Дмитро Москаленко.

Букмекери кажуть: зараз ставити немає на що. Але вихід із ситуації знайшли швидко.

«Ставити, великою мірою, немає на що. Хіба що на кіберспорт. Наприклад, Контр-Страйк або Доту. Ми даємо такі незвичайні ставки. Перш за все, на коронавірус і на все, що з ним пов'язано. Це можуть бути будь-які ставки, що стосуються і футболу. Наприклад, коли відновиться сезон. Або на коли буде перенесений Чемпіонат Європи. Або фінал Ліги Чемпіонів і Ліги Європи», — пояснює Максим Кравець, аналітик букмекерської контори.

Та це далеко не всі позиції. Українцям пропонують спрогнозувати курс валют, вартість гречки або навіть поповнення у родинах спортсменів. Активно роблять ставки на подовження карантину.

«Найбільший, наприклад, коефіцієнт 50 на те, що Кім Чен Ин буде заражений коронавірусом до 1 квітня. На те, що карантин в Україні буде продовжений коефіцієнт 1,08. Імовірність — більше 80%. Кожна людина може запропонувати свою ставку», — розповідає Максим Кравець.

Самі спортсмени до цього ставляться з гумором. І чого очікувати від букмекерів далі — не знають.

«Це, звичайно, просто смішно. Звичайно, зараз спорту немає у світі у зв'язку з пандемією коронавірусу. Тому букмекерам доводиться вигадувати ставки на курс долара, вартість гречки. Уже боюся уявити, що буде далі», — ділиться спортивний директор ФК "Кривий Ріг" Тарас Стретович.

Карантин в Україні триватиме щонайменше до 24 квітня. До цього часу на перерві лишатиметься і великий спорт.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: