На будівництво водогону в Черкаське і Гвардійське витратять 47 млн грн

13 березня, 14:06
На будівництво водогону в Черкаське і Гвардійське витратять 47 млн грн - фото 1

Будівництво водоводу для військових містечок планують почати вже цієї весни.

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації провів тендер і майже визначив ім'я підрядника, який займеться будівництвом водоводу.

Згідно з даними, опублікованими на сайті Єдиного реєстру держзакупівель ProZorro, на 15 кілометрів водогону з обласного бюджету витратять трохи більше 47 мільйонів гривень. Закінчити будівництво збираються за 5–6 місяців.

Раніше, говорячи про водовід, в ОДА говорили, що допомогти могли б і нові свердловини, але Міністерство оборони, якому належить земля у військових містечках, не давало дозволу бурити. Тому в ОДА вирішили будувати новий водогін.

Скористатися старими кресленнями, також не можуть. Перещепинський водоканал повинен був подавати воду по спроектованому раніше проєкту. Але підприємство знаходиться на межі банкрутства, а на його реконструкцію потрібно було б витратити майже 300 мільйонів гривень. Зрештою гроші на це в бюджет так і не заклали.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: ProZorro
Поділитися: