На базі комунального підприємства в Кривому Розі виготовляють власний дезінфектор

18 березня, 19:09
На базі комунального підприємства в Кривому Розі виготовляють власний дезінфектор - фото 1

Щодня в Кривому Розі комунальне підприємство виготовляє 100 літрів антисептика.

У Кривому Розі вирішили виготовляти дезінфектор на базі комунального підприємства "Фармація". Розчин виходить робити зі спирту, гліцерину і перекису водню. Медики фасують готовий антисептик в ємності від 100 мл до 2 літрів. Щодня виготовляють від 100 до 200 літрів розчину.

Реалізовують дезінфектор через комунальні аптеки. Заявок на поставку продукції у "Фармації" досить — її замовляють лікарні, комунальні підприємства, зокрема транспортні, установи.

«У разі необхідності готові працювати і в дві зміни, щоб приготувати і забезпечити дезінфікуючими засобами комунальні підприємства, лікарні, школи та дитячі садки. Розчини призначені для обробки рук, а також миття підлоги та інших поверхонь», — зазначив директор КП "Фармація" Антон Бігдан.


Виготовляють антисептик на базі двох аптек "Фармації": на території "тисячки" в Саксаганському районі і в Центрально-Міському районі на вулиці Старовокзальній, 37А.

Нагадаємо, нині в Кривому Розі є 96 апаратів штучної вентиляції легенів.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: