На базі “Дніпропетровськгазу” провели навчання з використання нового обладнання

На базі “Дніпропетровськгазу” провели навчання з використання нового обладнання - фото 1

Використовувалися стоп-системи для блокування газопроводів.

Стоп-система дозволяє проводити ремонти без відключення від газу споживачів. З обох боків аварійної ділянки труби встановлюються металеві фітинги. А потім між ними проводиться тимчасова труба, так званий байпас — резервний шлях газу, яким він і йтиме до кінця ремонтних робіт. Як працювати з новим обладнанням, першими навчили спеціалістів Павлоградського відділення “Дніпропетровськгазу”. А вони вже передадуть свої знання колегам.

«У нас бувають такі випадки, коли не можна відключати газ. І тому таке обладнання просто необхідне для ремонтів. Дуже важливо, щоб люди не залишалися без газу. Щоб була безперебійна подача», — сказав слюсар аварійної служби Павлоградського відділення “Дніпропетровськгазу” Юрій Корягін.


У сучасне обладнання “Дніпропетровськгаз” інвестував понад мільйон гривень. Фахівці стверджують: пріоритет компанії — безпечний та безперебійний розподіл газу. А стоп-система зможе це гарантувати.

«Ми проводимо дуже велику роботу з модернізації, технічного оснащення самої системи газопостачання загалом. Саме така установка дасть можливість нам в цей період не припиняти подачу газу всім споживачам. Особливо це важливо, коли це опалювальний період», — розповіла головна інженерка Павлоградського відділення “Дніпропетровськгазу” Вікторія Тимкова.


Перший плановий ремонт із новим обладнанням проведуть уже цього місяця в Павлоградському районі. Раніше, на період подібних робіт, від газу від’єднали б дві тисячі споживачів. Тепер ремонт проведуть без відключень.

Реклама