МЗС ініціюватиме заборону на в'їзд в Україну російському пропагандисту

28 січня, 16:09
МЗС ініціюватиме заборону на в'їзд в Україну російському пропагандисту - фото 1

Мова йде про ведучого російського федерального телеканалу “НТВ” Тиграна Кеосаяна, який, порушивши порядок перетину державного кордону України, прибув до окупованого Донецька.Про ініціювання заборони Тиграну Кеосаяну в’їжджати до України повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко на своїй сторінці у Twitter.

«Російські пропагандисти прибули у Донецьк. Напевно, скрепи "русского мира" на окупованих українських територіях не такі вже й непохитні. У зв’язку із діяльністю проти нацбезпеки ініціюємо процедури для заборони Кеосаяну на в’їзд до України. Симоньян і Бабаян давно нев’їздні‎», — написав Ніколенко.


Тигран Кеосаян неодноразово дозволяв собі українофобські висловлювання — називав Євромайдан антиросійською революцією, підбурював проросійсько налаштоване населення України до заколоту, закликав до посилення російської агресії проти України та називав нашу країну частиною Російської Федерації. Він, його дружина Маргарита Симоньян (головна редакторка трьох російських пропагандистських ресурсів — телеканалу “RT”, міжнародного інформаційного агентства "Росія сьогодні" та ІА "Sputnik") та керівник радіостанції "Говорить Москва" Роман Бабаян (підтримує відокремлення Донбасу від України) приїхали в окупований Донецьк, щоб провести так званий "інтеграційний" форум "Російський Донбас".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Донбасі за 25 січня зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування РФ обстрілювали українських військовослужбовців неподалік Південного, Хутору Вільного, Тарамчука, Водяного (у Сарматській ОТГ Донецької області) та Павлополя.

Також у зоні ООС за 26 січня зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військовослужбовців біля Новоолександрівки, Новозванівки, Авдіївки та Мар’їнки.

А ще на Донбасі за 27 січня зафіксовано 10 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування РФ обстрілювали українських військовослужбовців поблизу Павлополя, Богданівки, Мар’їнки, Авдіївки, Водяного (у Сарматській ОТГ Донецької області), Зайцевого та Луганського.

Джерело: Олег Ніколенко
Поділитися: