Музеї світу подали судовий позов на Pornhub

Фото: Daily Arts  - фото 1
Фото: Daily Arts

Лувр та інші музейні установи подали судовий позов на порнографічний сайт Pornhub. Все через новий проєкт Classic Nudes, який сайт представив минулого тижня.

Як написано на сайті проєкту Pornhub Classic Nudes — віртуальний тур по "деяким з найсексуальніших сцен в історії найрізноманітніших відомих музеїв світу". Так охочі можуть подивитися колекцію творів мистецтва з рейтингом Х з різних музеїв — від Лувра в Парижі до Метрополітен-музею в Нью-Йорку.

Також у проєкті є аудіорозповідь про полотна і кілька відеороликів, які "оживляють" картини з колекцій музею, перетворюючи їх в сцени сексу. Наприклад картину Венера Урбинська перетворили в відео, де вона займається мастурбацією.

«Ніхто не давав дозволу на експлуатацію або використання творів мистецтва», — прокоментував представник флорентійської галереї Уффіци для Daily Beast.

Ще музеї обурили непристойні підписи до шедеврів мистецтва.

«Pornhub отримав повідомлення від наших юристів. Ми очікуємо, що роботи будуть негайно видалені», — заявив представник Лувру.

Представник галереї Уффіці також планує взяти приклад з Лувра. Адже кодекс культурної спадщини в Італії передбачає, що для використання зображень музею і творів у комерційних цілях необхідний дозвіл, який регулює методи і встановлює плату.

«В даному випадку дозвіл навряд чи видали б», — сказав представник Уффіці.

 

Реклама

Реклама