Муніципальний табір Дніпра готується приймати дітлахів

Муніципальний табір Дніпра готується приймати дітлахів - фото 1

Малеча відпочиватиме позмінно, перша розпочнеться вже 31 травня. Зареєструватися можна буде наприкінці тижня на сайті міськради.

Нагадаємо, минулого року через карантин база не працювала. Цьогоріч усі конкурси, ігри, та щоденні шоу-програми проводитимуть на свіжому повітрі.

«Зміна в нас триватиме 6 днів. З понеділка по суботу. Цього року через карантин не будемо проводити "Батьківських днів". Загалом табір планує прийняти близько 4 тисяч дітей. Але якщо будуть встановлені карантинні обмеження, ми будемо своєчасно реагувати на будь-які зміни в законодавстві», — розповіла керівниця проєкту "Діти Дніпра" Єлизавета Буртова.
«Під час приймання дітей у закладі кожна дитина повинна мати при собі довідку про неконтактність. Також у закладі проводиться температурний скринінг. Декілька разів на добу проводитиметься вологе прибирання приміщень, регулярне провітрювання. У приміщеннях загального користування встановлені санітайзери», — розповів заступник директора КП "Оздоровлення та відпочинок" Денис Чепур.