МОЗ України офіційно запропонує уряду “карантин вихідного дня”

МОЗ України офіційно запропонує уряду “карантин вихідного дня” - фото 1

За планом Міністерства охорони здоров’я, у суботу й неділю будуть працювати лише продуктові магазини, аптеки для людей та тварин, транспорт та автозаправки. Такі заходи мають запровадити для того, щоб "розірвати ланцюг" передачі COVID-19.

Про це сьогодні на своєму щоденному брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«Розуміючи, що повний локдаун буде важко малому та середньому бізнесу перенести, ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня. Наша пропозиція: щоб з 00 годин суботи до 00 годин понеділка у нашій країні працювали виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправочні станції, ветеринарні аптеки. Усе решта, що стосується ресторанів, кафе, інших закладів громадського харчування - щоб вони працювали виключено "на винос". Що стосується решти магазинів, торгово-розважальних центрів - ми рекомендуємо, щоб вони у суботу й неділю були зачинені. Це стосується і решти розважальних закладів, розважальних подій, щоб вони у суботу й неділю не відбувалися», — заявив Максим Степанов.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні за минулу добу зафіксували 8687 нових випадків коронавірусу. З початку пандемії виявлено вже 469018 заражень.

Також на Дніпропетровщині за 8 листопада виявили 217 нових випадків COVID-19. З початку пандемії в регіоні підтвердили 17965 заражень.

А ще у Латвії запровадили режим НС через поширення коронавірусу. Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду та Ради із кризового управління.

Реклама