МОЗ планує посилити карантин у "жовтій" зоні: що зміниться?

МОЗ планує посилити карантин у "жовтій" зоні: що зміниться? - фото 1

МОЗ хоче посилити карантинні обмеження у "жовтій" зоні. У регіонах із таким рівнем епіднебезпеки впровадять обов'язковий повний курс вакцинації для роботи закладів в умовах карантину.

МОЗ хоче запровадити нові карантинні обмеження в Україні. Про це на брифінгу 17 листопада повідомив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

«Наразі Міністерство охорони здоров'я працює над змінами до постанови про адаптивний карантин, які будуть передбачати, що і в "жовтому" рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації, як для працівників так і для відвідувачів», — заявив очільник МОЗ.

Ляшко також закликав сімейних лікарів активніше спілкуватися з людьми, з якими підписали декларацію, нагадуючи їм про необхідність вакцинації та отримання другої дози вакцини.

«Керівників регіонів прошу долучитися у частині організації процесу вакцинації — він має бути чітким, без скупчення та зі зручним графіком роботи», — додав Ляшко.

Наразі у "жовтій" зоні від працівників та відвідувачів закладів вимагають мати "жовтий" COVID-сертифікат. Його видають при щепленні першою дозою вакцини проти коронавірусу.

Станом на 17 листопада, за даними МОЗ, "жовта" зона діє лише у двох регіонах – Кіровоградській та Тернопільській областях. Вінницька, Закарпатська, Полтавська, Харківська та Чернівецька області — у "помаранчевій". Решта — у "червоній".

Реклама

Реклама