МОЗ оновила алгоритм стаціонарного лікування при Covid-19: група ризику і спецпалати

31 березня, 12:25
МОЗ оновила алгоритм стаціонарного лікування при Covid-19: група ризику і спецпалати - фото 1

Стаціонарне лікування передбачено при симптомах пневмонії або дихальної недостатності

В Україні оновили алгоритм стаціонарного лікування людей, у яких виявили коронавірусну інфекцію. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з оновленими даними, госпіталізувати до лікарні будуть людей у середньому і важкому стані або тих, у кого є підозра на коронавірус. Також стаціонарне лікування передбачено при симптомах пневмонії або дихальної недостатності.

Крім того, під спостереження медиків відправляють українців, які входять до групи ризику.

«До цієї групи належать пацієнти з тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, декомпенсованим цукровим діабетлм, з імуносупресивним станом, тяжкою хронічною патологією дихальної та серцево-судинної систем, нирковою недостатністю, аутоімунними захворюваннями, тяжкими алергічними хворобами, цереброваскулярними захворюваннями в стадії декомпенсації, онкологічними захворюваннями», — розповіли в пресслужбі МОЗ.


Уже в лікарні медики визначать, в яку категорію входить пацієнт і в якому він стані. Водночас вагітних жінок з коронавірусом помістять в спеціальний стаціонар.

Раніше ми писали, що в Кривому Розі у третьої людини підтвердили діагноз Covid-19.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: