Моніторинг цін: які продукти подорожчали за тиждень у супермаркетах Дніпра?

Доки на одні продукти падає ціна, інші дорожчають.

У Дніпрі на півтори гривні здешевшали яблука. А ще впали в ціні морква, цибуля, картопля, олія та молоко. Їх вартість знизилась в середньому на 50 копійок. Натомість ціни на цукор, гречку та буряк поповзли вгору. Піднялись менше ніж на гривню. Вартість яєць та борошна не змінилась. Такі результати моніторингу міських супермаркетів. Їх провели журналісти інформ-агенства «Мост-Днепр». Експерти додають – найближчим часом очікується зростання цін на продукти.

«Ціни вже завмерли, тобто знайшли свою точку стояння. Чим це загрожує, складно сказати, швидше все це затишшя перед бурею. Найбільші коливання на цьому тижні це 4,5% плюса на Буряка і — 3% на моркви, це найбільші коливання», — сказав економічний експерт Михайло Кропивко.

Раніше им писали, що за інформацією Національного банку України, на ранок 18 жовтня один долар США коштує 26 гривень 34 копійки. Тобто американський "зелений" за добу подешевшав на 1 копійку. Тим часом курс євро виросло в ціні на 2 копійки і становить 30 гривень 45 копійок.

Реклама

Реклама