МОН рекомендує перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів

МОН рекомендує перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів - фото 1

У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на коронавірус у деяких регіонах краще запровадити дистанційну форму навчання.

Міністерство освіти і науки України надіслало засновникам і керівникам закладів освіти рекомендаційні листи щодо організації освітнього процесу.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах МОН рекомендує:

  1. для учнів 5-11 класів ввести дистанційне навчання щонайменше на два тижні;
  2. у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою із внесенням відповідних змін до графіка навчання та розкладу занять;
  3. у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.
  4. незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти учнями 1-4 класів – дозволяється.


У листах відправлені рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, а також інформування про запобігання коронавірусної хвороби.

Раніше ми писали, що пік нової хвилі коронавірусного захворювання COVID-19 припаде на лютий і поступово спадатиме до квітня. У цей час буде більше "Омікрону". Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. Також він розповідав, що в Україні планують вакцинувати дітей від п’яти років проти COVID-19. Головний державний санітарний лікар зазначив, що досвід інших країн, де вже проводять щеплення, показує, що це безпечно. Що завдяки щепленням від ковіду попереджають передчасну смертність, особливо на тлі тяжких соматичних захворювань. Планується розглянути вакцинацію дітей віком від 5 років орієнтовно з квітня.

Нагадуємо, що наразі в Україні дозволено вакцинувати від COVID-19 дітей віком від 12 років. Кузін наголосив, що щеплення дітям роблять лише за бажанням батьків. За його даними, в Україні вже вакциновано близько 140 тисяч дітей віком від 12 до 18 років.

Реклама

Реклама