Молодь Інгулецького комбінату компанії “Метінвест” привітала дітей Криворізької спецшколи

Фото: Пресслужба компанії Метинвест  - фото 1
Фото: Пресслужба компанії Метинвест

Велика перерва з квестами та майстер класами. А ще веселі конкурси та розваги. Так з початком навчального року привітала дітей Криворізької спецшколи "Перлина" молодь Інгулецького комбінату компанії “Метінвест”.

Діти розбилися на команди і виконували завдання разом з наставниками. Їми у цей день були молоді працівники гірничозбагачувального комбінату. Всі разом проходили етапи квесту. Кожного разу "молодіжка" привозить нову програму і обов'язково подарунки.

Цього разу були і танці у мішках, і атракціон із солодкими вершками, а ще незвичайні хрестики-нолики. Такі зустрічі дуже розвивають дітей — сказали вихователі . Вони спілкуються з гостями, змагаються, танцюють, отримують позитивні емоції.

Реклама

У фіналі дітям вручили повітряні кульки та набори з канцтоварами для навчання. Молодіжна організація Інгулецького комбінату “Метінвесту” відвідає дітей і взимку. Привітає з Днем Святого Миколая, а на Новий рік, зазвичай сюди привозять виставу. Така дружба зі школою "Перлина" триває вже близько 10 років.

Реклама