Мохіто, лимонад та звичайна вода: чим краще втамувати спрагу літом?

Мохіто, лимонад та звичайна вода: чим краще втамувати спрагу літом? - фото 1

Спека на зміну дощам. На Дніпропетровщині найближчими днями прогнозують температуру вище 30 градусів. Чим краще втамувати спрагу?

Холодним лимонадом, чаєм, кавою чи все ж водою? "Деталі" дізналися, як дніпряни втамовують спрагу, та запитали у лікаря, який з напоїв найкорисніший? Про все розказала Марина Положай.

Мохіто класичний та з полуницею. Це коктейлі-фаворити серед відвідувачів, особливо влітку. Беремо ягоди, лимон та м’яту. Все разом переминаємо. Коли наша полуниця у стані пюре, додаємо лимон и м’яту. Потім наливаємо солодкий газований напій. До нього додаємо лід та сироп.

«У літню пору часто купують лимонади. Той же полуничний популярний, класичний Мохіто, просто лимонади, які йдуть з великою кількістю лайма чи лимона і багато льоду. Також популярність набрали Мілкшейки», — розповідає бариста Юрій Мірошниченко.

Як краще втамувати спрагу – у дніпрян безліч варіантів.

Солодкі напої містять багато цукру та харчових добавок. Тому від них – жодної користі. Тож у спеку радять пити звичайну воду.

«Вода є унікальним провідником, який доставляє всі необхідні речовини для всіх наших органів. Крім того міжклітинний речовина, це кістковий компонент нашої клітинки і складається, можна так сказати, з водного компонента. Тому самим природним і найкориснішим компонентом буде вода», — зазначила гастроентерологиня ОКЛ ім. І. Мечникова Ольга Мосенцева.

У воді немає калорій, до того ж вона містить мікроелементи, потрібні нашому організму. Тож і спрагу втамовує найкраще.

Реклама

Реклама