Moderna розробляє вакцину проти штаму “Омікрон”

Moderna розробляє вакцину проти штаму “Омікрон” - фото 1

Компанія Moderna проводить клінічні випробування нової вакцини. За словами науковців, вона потрібна для боротьби з новим штамом коронавірусу.

У компанії Moderna повним ходом іде розробка бустерної дози вакцини проти нового штаму “Омікрон”. Про це пише Reuters.

Науковці вже проводять клінічні випробування.

У експерименті візьмуть участь 600 осіб старше 18 років, половина з яких уже пройшла повну вакцинацію Moderna від COVID-19 не менше шести місяців тому. Інша половина учасників випробувань отримала дві дози, а також раніше дозволену бустерну дозу.

Таким чином, нова вакцина буде рахуватися як третя і четверта дози.

Крім Moderna, над новим щепленням проти "Омікрону" працюють і у компанії Pfizer і BioNTech. Там також розпочали клінічні випробування.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні минулої доби COVID-19 підтвердили у 32 393 осіб. За добу найбільше випадків зараження COVID-19 зареєстрували у Києві, а ще в Івано-Франківській, Львівській, Житомирській та Одеській областях.

Також ми повідомляли, що українці зможуть отримати 500 гривень за третю дозу вакцини. Президент України Володимир Зеленський підбив підсумки чергового засідання РНБО. Як сказав Президент, бустеризація – це третя доза вакцини, тому в межах програми “єПідтримка” буде додано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримають третю, бустерну, дозу. За його словами, також працюють над розширенням програми, аби у пенсіонерів з'явилася можливість сплатити за комуналку за допомогою "ковідної" тисячі.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама