Мода-2021: дніпровська стилістка розповіла про осінні образи та тренди

Мода-2021: дніпровська стилістка розповіла про осінні образи та тренди - фото 1

Довжина міні та низька посадка знову в моді. Дизайнери диктують повернення стилю нульових, щоправда, у сучасній інтерпретації.

Fashion-експерт склала список головних тенденцій осені. Трикотажні сукні, мініспідниця, лаковані плащі, а ще «дідусеві» светри та яскраві пальта довжини максі. У моду повертаються нульові. Цього сезону ставку робимо на глибокий синій. Також цієї осені модний кокосовий, сірий та оливковий — це базові кольори. Серед акцентних — зелений, жовтий та відтінок помаранчевого.

«Яскраві кольори — це якраз про нульові. Тренд на лаковані плащі, а також пальто яскравих відтінків — це якраз є трендом. Для мене монохром продовжує лідирувати. Це образ в одному тоні. Якщо брати як тренд, то в цієї осені — це максісукні, навіть не міді, а максісукні», — говорить стилістка Марина Калініченко.

Також серед перших позицій на модних показах – гірськолижне екіпірування, рваний трикотаж і так звані «дідусеві» светри з візерунком. Популярності не втратила бахрома, серед принтів: горизонтальна смужка та шахова дошка.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі знову ремонтуватимуть Новий міст.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама