Міжнародні та українські новини про COVID-19 за 19 березня

19 березня, 20:01
Міжнародні та українські новини про COVID-19 за 19 березня - фото 1

Продовжуємо новий формат дайджестів.

У ніч з учора на сьогодні видання "Українська правда" з посиланням на сайт МВС повідомило про те, що поліція не дозволила вивезти з країни сотні тисяч медичних масок. Зокрема 14 березня у Волинській області на кордоні з Польщею, в пункті пропуску "Ягодин", було затримано автомобіль "Renault", в якому знайшли 50 тисяч респіраторних масок на суму близько 50 000 доларів. А в міжнародному аеропорті "Херсон" представник приватної фірми планував пасажирським рейсом вивезти за межі держави 21 тисячу респіраторних масок заявленою вартістю понад 40 000 тисяч доларів. Зараз 35 коробок з товаром тимчасово вилучені.

Все ще вночі "Українська правда" з посиланням на "Daily Mail" написала про те, що в Конгресі США виявили перший випадок зараження COVID-19. Про позитивний результат тестування на коронавірус повідомив республіканець з Палати представників Маріо Діас-Баларт. Політик також сказав, що відчуває себе набагато краще, підкресливши важливість дотримання всіх рекомендацій, щоб уникнути зараження.

Уранці видання "Українська правда" повідомило про першу смерть про COVID-19 в Росії. Смерть 79-річної жінки настала внаслідок пневмонії на тлі важкої супутньої патології: цукрового діабету ІІ типу, артеріальної гіпертензії, стану після стентування коронарних артерій, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу коронарних судин і аорти, хронічної легеневої гіпертензії, сечокам'яної хвороби і цереброваскулярної хвороби.

Удень портал "Економічна правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна" повідомив про те, що мережеві оператори "Fozzy Group" і "Novus" ухвалили рішення скоротити регулярний графік роботи супермаркетів через введення обмежень руху громадського транспорту в деяких містах (в межах антикоронавірусного карантину). Тепер магазини будуть працювати з 09:00 до 22:00. Повідомляється, що новий графік не вплине на доступність товарів і сервіс для покупців.

В обід "Європейська правда" з посиланням на видання "Vijesti" повідомила про те, що в Чорногорії за порушення антикоронавірусного режиму самоізоляції затримали громадянку України. Поліцейські виявили її біля будинку, в якому вона повинна була жити після приїзду з України.
Місцеві правоохоронці подали проти неї кримінальну скаргу за те, що вона не виконала розпорядження органів охорони здоров'я з боротьби з небезпечним захворюванням відповідно до статті 287 Кримінального кодексу Чорногорії.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: