Міжнародні та українські новини щодо COVID-19 за 18 березня

18 березня, 20:34
Міжнародні та українські новини щодо COVID-19 за 18 березня - фото 1

Така зараз навколишня дійсність, що тепер вечірні дайджести виходитимуть іноді в схожому форматі.

В ніч зі вчора на сьогодні видання "Українська правда" повідомило про те, що організатори відомого турніру з тенісу "Roland Garros" вирішили перенести його проведення з весни на осінь — змагання повинно пройти з 20 вересня до 4 жовтня. Квитки на турнір можна буде як повернути, так і обміняти на відповідні квитки осіннього турніру. Про це повідомив офіційний сайт змагання.

Далі "Українська правда" з посиланням на "MINA" написала про те, що в Європі більше не залишилося країн, де не був би зафіксований коронавірус. Останньою державою була Чорногорія. І ось його Прем'єр-міністр Душко Маркович заявив про перші два випадки. 2019-nCoV знайшли у двох жінок, хворим 47 і 72 роки. Вони привезли хворобу з закордону.
Зараз стан пацієнток стабільний.

Також в США більше не залишилося штатів, в яких не був би виявлений коронавірус. Останнім була Західна Вірджинія. Перший випадок захворювання COVID-19 був підтверджений через кілька годин після того, як Президент США Дональд Трамп похвалив керівництво штату за протидію хворобі. Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на "Daily Mail".

Перенесемося до України. Вдень Facebook-сторінка Київської обласної державної адміністрації написала про те, що в області через коронавірус введений режим надзвичайної ситуації. Таке рішення було ухвалене сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської ОДА.
Керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації призначили Олега Торкунова, заступника голови КОДА, а керівником штабу з ліквідації наслідків — Максима Іонова, директора департаменту охорони здоров'я.

Ми писали про те, що в Дніпрі поширюють фейки про кримінальну відповідальність за прогулянку з дитиною на вулиці. Як на це відреагувала Національна поліція України — читайте тут.
І з приводу того, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат. Хто він — за посиланням.

На завершення — через коронавірус скасували проведення цьогорічного Євробачення. Його організатори будуть вирішувати питання про проведення конкурсу в 2021 році в Нідерландах. Про це повідомили Twitter і Instagram пісенного конкурсу.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: