Мистецтво маленьких кроків: український бренд «Сан Саныч» мотивує дбати про екологію

25 січня, 17:32
Актуально
Мистецтво маленьких кроків: український бренд «Сан Саныч» мотивує дбати про екологію - фото 1

Нам може здаватися, що покращення екології і збереження планети для прийдешніх поколінь — це надто глобальні проблеми, щоб ми могли якось на них вплинути. Проте ми всі знаємо, що великі задачі й глобальні проблеми завжди вирішуються спільними зусиллями звичайних людей, урядів, організацій, брендів.

Бренд «Сан Саныч», не лише тішить нас якісним, насінням, а й дарує захопливу віртуальну екогру “Joykis Grand Tour”, що допоможе навчити дітей екограмотності. Як? Розповідаємо все по порядку.

Чисте насіння — чисте життя!

Насіння від бренду «Сан Саныч» відомі в усій Україні. Вирощене на щедрих полях, насичене променями сонця, напоєне дощами, овіяне свіжими вітрами воно по-справжньому смачне. Перед тим, як потрапити до поціновувачів, насіння дбайливо збирається, обсмажується і миттєво упаковується, щоб зберегти все багатство смаку та аромату. І кожен з нас може відчути це, лишень відкривши пачку. Аромат такий, що думками ніби переносишся на лани широкополі, де прозоре повітря, небесна блакить, безкраї простори. Це ніби справжній оазис серед задушливого міста, що завжди під рукою, варто лишень захотіти.

Взагалі, все насіння бренду смакує і дарує насолоду, але особлива гордість Сан Саныча – лінійка Premium. Це кондитерський сорт з особливо великими зернятами і злегка солодким присмаком. Смакота!

Але «щоб оазис у місті мати — краще не смітити, ніж потім прибирати!» — повторює відомий експерт з насіння Сан Саныч. Він відповідально ставиться не лише до якості свого продукту, а до довкілля, нагадуючи, що кожен з нас може поліпшити ситуацію з екологією, почавши з чистоти свого двору, зупинки чи скверу поблизу дому…

Що може зробити кожен з нас задля покращення екології?

Багато чого: не смітити, прибирати за собою та іншими, зменшувати використання пластику та поліетилену, віддавши перевагу екоторбинкам та шоперам, сортувати та відправляти на переробку сміття. А ще… вимагати від урядів правильних екорішень, вибирати продукти ековідповідальних брендів, впроваджувати правила свідомого споживання у своїй родині й навчати дітей екограмотності з самого раннього віку.

Кожен з цих пунктів – цеглинки, з яких вибудовуються системні зміни в кожному з нас і у світі навколо. І, дісно, все починається з наших щоденних вчинків — маленьких кроків до великих змін. При цьому, далеко не завжди це щось важке і серйозне. Змінюватись і змінювати можна легко, смачно і граючись. Нині в цьому взявся нам допомагати бренд «Сан Саныч», який дбає про те, щоб наші діти ставали екограмотними завдяки екогрі “Joykis Grand Tour” про яку ми розповімо нижче.

Така цікава гра

Дітям властиво вчитися через гру. Чим молодша дитина, тим важче їй засвоювати істини через лекції та повчання і тим природніше це робити, граючись. Тому правильно підібрана чи спеціально розроблена гра – перевірений і ефективний спосіб донести до дітей знання та сформувати у них важливі навички і компетенції. Тому тепер у пачках «Сан Саныч» є картки з доступом до екогри!

Мистецтво маленьких кроків: український бренд «Сан Саныч» мотивує дбати про екологію - фото 208690

Загалом, мобільний ігровий додаток Joykis Grand Tour можна скачати і з Google Play, і з App Store, і зайшовши на сайт priz.in.ua. Але відсканувавши фішки з QR-кодами, що заховані всередині акційних пачок з найсмачнішим фермерським насінням від Сан Саныча, отримуєш не лише додаток, а й доступ до Джойків. Ці маленькі супергерої дбають про екологію та чистоту довкілля і вчать цьому дітей.

В додатку Joykis Grand Tour, можна сказати, аж чотири екогри! У кожної – своя екомета:

- Збирати сміття та перетворювати його на біопаливо для екоболіда!

- Будувати електромобіль та перемагати у змаганнях на швидкість, не забруднюючи довкілля.

- Обладнати човен новітнім водневим двигуном та стати чемпіоном у водних перегонах!

- Приборкати енергію сонця та облетіти навколо світу, не залишаючи шкідливого сліду у атмосфері!

У грі чотири режими перегонів: на воді, по бездоріжжю, у повітрі та по трасах. Та чотири види екотранспорту: човен, позашляховик, літак, болід. Щоб отримати доступ до будь-якого з них, потрібно знайти картку хоча б з одним з шести Джойків певного рівня. А далі – тур за туром проходиш усі випробовування і так поволі долаєш усі рівні. Допомагають це зробити нові фішки з кодами з акційних пачок. Тому готуйтеся лузати багато насіннячка – родинна допомога може бути такою смачною. Ми ж казали!

Мистецтво маленьких кроків: український бренд «Сан Саныч» мотивує дбати про екологію - фото 208688

Фішки дають доступ до все нових і нових героїв (загалом їх 24), або допомагають прокачати і посилити тих, що уже є. Кожен з персонажів володіє своєю особливою суперсилою і здатен вагомо вплинути на швидкість поступу гравця на шляху до перемоги. А переможуть ті, хто очистить усі рівні гри від сміття. По-справжньому достойна мета, чи не так?

Цікава деталь: у гравців на початку гри дуже мало пального. Для поповнення запасів треба активно збирати сміття, яке ігрові екомашини переробляють в енергію. Мрія для усіх, хто нині знаходиться у пошуку альтернативного джерела енергії. Як тобі таке, Ілон Маск? (с)

Мистецтво маленьких кроків: український бренд «Сан Саныч» мотивує дбати про екологію - фото 208689

Як ми бачимо, у гру нативно інтегровані підказки про те, як можна покращити екологію на справжній, не ігровій планеті. Ці знання та ідеї, якщо вони ще й стануть темами для обговорення з батьками та вчителями і підкріплюватимуться практичними діями (прибирання, сортування сміття тощо), однозначно стануть частиною світоглядної картини дітей. А з таких свідомих дітей точно виростуть свідомі дорослі, для яких буде природною потреба дбати про природу і розуміти важливість дій кожного. І тоді збереження планети буде для них пріоритетним завданням... А здавалося б, просто гра.

Тож нумо насолоджуватися смаком якісного продукту та грати у захопливі екоігри. Насіння для родини, екогра для дитини, сміття до корзини!

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама