Міський голова Павлограда повідомив, коли у школах міста закінчиться навчальний рік

Міський голова Павлограда повідомив, коли у школах міста закінчиться навчальний рік - фото 1

Навчальний рік 2022 у Павлограді завершиться 8 червня. Свідоцтва про закінчення навчання будуть видаватися у другій половині червня. Про це повідомив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

«Усі діти-переселенці мають можливість навчатися у наших школах, хоча і дистанційно. На сьогодні навчається 287 дітей переселенців». – повідомив Анатолій Вершина.

Оцінювання проходитиме за звичайною процедурою в тих школах, де вціліли документи. Якщо частина документів пропала, то оцінки будуть виставляти за результатами останнього семестру, про який є відомості. Якщо всі документи втрачені або знищена вся школа, учням виставлять оцінки за результатами письмової контрольної.

Якщо дитина деякий час навчалася за кордоном або в іншій школі, в атестаті будуть враховані всі оцінки, отримані нею в навчальному закладі.

Якщо дитина не мала можливості вчитися або більше половини уроків проводилися в дистанційному форматі, то вчителі будуть оцінювати предмет не в балах, а словами «зараховано/не зараховано».

В 2022 році замість ЗНО майбутні абітурієнти будуть здавати Національний Мультипредметний Тест. Передбачається три сесії НМТ:

  • Основна – перша половина липня;
  • Додаткова – друга половина липня;
  • Спеціальна – вересень.

 

Кожен учасник зможе пройти тест лише 1 раз.

Раніше ми писали про те, що керівники обласних міст повідомили ситуацію зранку по Дніпропетровській області.

Реклама

Реклама