Міська рада звернулася до керівництва заводу “Потоки”

22.05.2020, 21:19
Міська рада звернулася до керівництва заводу “Потоки” - фото 1

На 57-й сесії депутати підтримали петиції жителів Індустріального району.

Мовляв, їм заважає шум та неприємний запах від підприємства. А спеціальна комісія має перевірити стан повітря.

«Я веду переговори з власниками підприємства, щоб привести їх до тями, але петиція від громадян і рішення міської ради посилять нашу переговорну позицію», - сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.


Натомість на підприємстві запевняють: їх виробництво не несе ніякої шкоди та загрози. Мають відповідні документи та дозволи. І готові до діалогу з громадськістю та місцевою владою. Кажуть: сприятимуть роботі комісії та діятимуть у рамках закону.

«Компанія "Потоки" пройшла оцінку впливу на навколишнє середовище. Компанія "Потоки" має дозволи в сфері охорони атмосферного повітря. Має документ щодо інвентаризації викидів забруднюючих речовин. А також має дозволи на отримання та складування відходів.
Компанія виконує всі зобов'язання перед державою по веденню моніторингу своєї діяльності на робочих місцях, в санітарній зоні. Вчасно подає всі звітності та документи до контролюючих органів», - повідомила головний технолог компанії «Потоки» Марина Кондратченко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: