Миколаївська об’єднана територіальна громада придбала новий шкільний автобус

Миколаївська об’єднана територіальна громада придбала новий шкільний автобус - фото 1

На машину з місцевого бюджету витратили майже 2 мільйони гривень.

Він підвозитиме на навчання до опорної школи понад 100 дітлахів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

“Децентралізація надає громадам області багато можливостей. У місцевих бюджетах залишається більше коштів. Вони йдуть на потреби людей”, — зазначив директор департаменту освіти і науки Олексій Полторацький.


За словами голови Миколаївської ОТГ Віктора Одоєвцева, шкільних автобусів, які має громада, було не достатньо. Вирішили придбати ще один. Адже дітей багато, відстані великі. В одній лише Миколаївці мешкає 5 тисяч людей. Всього населення громади — майже 11 тисяч. З них — 870 дітей шкільного віку.

“Реформа децентралізації — одна з найкращих в Україні. Ми самі ладні вирішувати всі питання місцевого значення. Кошти громади спрямовуємо туди, де вони потрібні. Два класи нашої опорної школи зовсім скоро отримають сучасне обладнання та нові меблі. Вже вирішили проблему шкільного транспорту”, — каже Віктор Одоєвцев.


Новий автобус Миколаївської школи — українського виробництва. Він спеціально обладнаний для людей з інвалідністю.


Нагадаємо, раніше у Царичанці для школи придбали новий автобус. Він буде підвозити до навчального закладу майже 150 учнів із сусідніх сіл.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама