Ми не зможемо зупинити війну без прямих перемовин з Росією, — Володимир Зеленський

Ми не зможемо зупинити війну без прямих перемовин з Росією, — Володимир Зеленський - фото 1

Сьогодня, 1 грудня, під час щорічного послання Президента України до Верховної Ради Володимир Зеленський розповів про плани подолання війни на Донбасі.

Сьогодні, 1 грудня, у Києві, у стінах Верхновної Ради, пройшло щорічне посланя до парламенту країни від Президента України. Про це повідомляє видання Радіо "Свобода".

Одніює з тем, яку зачепив глава країни, було вирішення питання щодо шляхів завершення війні на Донбасі та протидії російській військовій агресії.

«Ніхто, крім нашої армії, нас не захистить, це — правда. Ми повинні зізнатися, що без нашого війська ми не зможемо зупинити війну. І ми повинні сказати правду, що ми не зможемо зупинити війну без прямих перемовин з Росією. І сьогодні це визнали всі зовнішні партнери. Всі зовнішні — визнали, а деякі внутрішні це не визнають», — сказав Володимир Зеленський.

Нещодавно ми повідомляли про те, що Президент України оголосив, що Україна стане другою країною у світі після США, яка проведе перепис населення у співпраці з американською компанією Apple. Відповідно до цього вчора, 30 листопада, в Офісі Президента України було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством цифрової трансформації України та Apple Inc. та ТОВ Apple Ukraine.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, майбутня співпраця з Apple передбачає не тільки співробітництво під час перепису населення у 2022-2023 роках. Також за умовами договору американський технічний гігант візьме участь:

  1. в організації проєктів, пов'язаних зі скороченням паперових транзакцій, розвитку програми "Дія" для платформи iOS;
  2. в співробітництві в ініціативі з цифрової грамотності;
  3. в залученні цифрових технологій у сфері охорони здоров'я.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама