"Ми не маємо права втратити підтримку Заходу", — Арсеній Яценюк

"Ми не маємо права втратити підтримку Заходу", — Арсеній Яценюк - фото 1

За словами лідера політичної партії "Народний фронт", із підтримкою від МВФ в Україні не настануть фінансова і бюджетна кризи.

Екс-прем'єр-міністр України, лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк заявив, що Україна не може втратити підтримку Заходу, тому що це призведе до програшу у збройному конфлікті з Російською Федерацією.

«Ми не маємо права втратити підтримку Заходу. Тому що це поразка України. Це поразка у війні з Росією. Це поразка української державності», — зазначив Яценюк.

Він також додав, що якщо цього року ми не отримаємо транш від МВФ, в Україні настануть фінансова і бюджетна кризи. При цьому ймовірність отримати транш від МВФ становить 10%.

«Міжнародний валютний фонд надає кошти від 7 до 10 разів дешевше, ніж ми запозичуємо на зовнішніх ринках. І за це здешевлення кредитного ресурсу, який ми отримуємо, вони вимагають лише одного — реформ у країні, які роблять економічну, фінансову, банківську системи, систему соціального забезпечення здоровою. Тобто, це нам потрібно, а не тільки їм», — підкреслив Арсеній Яценюк.

 

Реклама