Ми йшли разом — це були кроки до свободи, демократії і прогресу, — Арсеній Яценюк

01.12.2020, 14:18
Ми йшли разом — це були кроки до свободи, демократії і прогресу, — Арсеній Яценюк - фото 1

Арсеній Яценюк, Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер "Народного фронту", на своїй сторінці у Facebook нагадав про референдум 1991 року та Всенародне віче 1 грудня 2013 року.

Політик підкреслив, що цього дня у 1991 році на референдумі українці підтримали Акт проголошення Незалежності України:

— Це стало важливою історичною віхою у здобутті нашої вільної Української держави.

 

Цього ж дня у 2013-му, після побиття "Беркутом" студентів на Майдані, відбулася акція протесту:

— На вулиці вийшли сотні тисяч людей, стало чітко зрозуміло — режим Януковича відповість за звіряче побиття молоді, за грабіж і знесилення України, за план продати нашу свободу своїм кремлівським господарям. Пам'ятаю той ранок сім років тому. Так само, як і кожен, хто був там, бо неможливо забути цю картину людського моря, єднання вільних людей, яких не упокорити жодній владі. Неможливо забути колону з парку Шевченка до Майдану, серця переможної Революції гідності. Ми йшли разом — це були кроки до свободи, демократії і прогресу, і разом із нами невидимо йшли мільйони патріотів, які віками боролися за Незалежність України.
«Щиро бажаю нам усім завжди пам'ятати про нашу силу і наші перемоги. Пам'ятати про те, що ніколи жодному ворогу ми не дозволимо посягнути на нашу волю і Незалежність», — наголосив лідер "Народного фронту".

 

Поділитися: