«Метінвест» капітально відремонтував Шевченківську початкову школу

«Метінвест» капітально відремонтував Шевченківську початкову школу - фото 1

У теплі та комфорті. Саме в таких умовах тепер займаються діти у Шевченківській школі-дитсадку. У закладі 84 вихованці. Цьогоріч для малечі за підтримки «Метінвесту» зробили капітальний ремонт з утеплення приміщення. У проєкт компанія інвестувала 3,2 мільйона гривень.

Саму будівлю звели близько 40 років тому. За цей час не було жодного ремонту. Нині ж утеплили фасад, відновили ґанки та пожежні виходи. Раніше відновили покрівлю і стелю другого поверху.

«Школа наша стала дуже гарною. У приміщеннях тепло і комфортно. Ми дуже вдячні. Приміщення було таким сірим. Зараз воно стало дуже гарне, яскраве, тепле. І взагалі, були в нас на задньому дворі пожежні виходи, запасні – були розрушені. Зараз вони у дуже гарному стані, і можна не боятися спускатися по тим сходам, які йдуть з другого поверху», — говорить директорка Шевченківської початкової школи Ірина Копаниця.

Важливу допомогу селяни Глеюватської громади отримують у межах меморандуму про соціальне партнерство. Фінансову підтримку протягом останніх трьох років надають Північний та Центральний гірничо-збагачувальні комбінати. Координує реалізацію проєктів громадська організація «Криворізька фундація майбутнього». За цей час зроблено чимало добрих справ у багатьох селах громади.

«В селі Кам’яне поле із вже майже зруйнованого приміщення було реконструйовано пункт здоров’я. На території Шевченківського старостівського округу співпраця продовжувалася на таких об’єктах як дах початкових школи-сад, дах амбулаторії. В результаті цієї співпраці, ми отримуємо надання якісних медичних та освітніх послуг для мешканців нашої громади», — говорить представниця Глеюватської сільської ради Світлана Гришина.

Компанія «Метінвест» системно допомагає розвитку прилеглих громад. Лише у 2021 році інвестиції склали 10 мільйонів гривень.

«Наша допомога досить різноманітна. Вона йде від попиту місцевих жителів. Ми вирішуємо і комунальні питання, проводимо воду, провели інтернет у Червоному, ремонтуємо амбулаторії, школи, дитячі садки, прокладаємо дороги. Загалом, допомога багатогранна, і вона саме спрямована на покращення життєвих умов мешканців територіальної громади», — говорить генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

Сумісними зусиллями у Глеюватській громаді створили офіс місцевого шерифа. Облаштували спортивну залу, де проводять заняття для учнів школи та дошкільнят. До кінця цього року вже має стати на маршрут соціальний транспорт та автомобіль для поліції, що дозволить швидше і якісніше виконувати роботу.

Реклама

 

Валерія Заярна
Валерія Заярна Кореспондентка. Загалом у журналістиці працюю близько двох років. Улюблені теми: спорт і кримінал 👮‍♀️🚓, але часом волію і щось лайтовіше. Наприклад, тема мистецтва: концерти, картинні галереї.

Реклама