"Метінвест" продовжує підтримувати медичні заклади

01 вересня, 19:40
Актуально
"Метінвест" продовжує підтримувати медичні заклади - фото 1

Технології для порятунку пацієнтів. Компанія "Метінвест" продовжує підтримувати медичні заклади Кривого Рогу. Цього разу – для 17-ї міської лікарні змонтували автоматизовану систему подачі кисню.

Для палати інтенсивної терапії та операційної. А це 11 точок. На виконання робіт Інгулецький ГЗК спрямував близько 650 тисяч гривень.

«Це дуже необхідно для лікування хворих, які перебувають і в палаті реанімації, і в якій проводяться оперативні втручання. І особливо життєво важливо в той час, коли ми працюємо в умовах пандемії. Тому що всі хворі ковідом, які знаходяться в палаті інтенсивної терапії, вимагають потужної кисневої підтримки», — говорить в.о. директора лікарні № 17 Юрій Чорновол.

Лікарня № 17 обслуговує жителів Інгульця та прилеглих громад. Торік у межах боротьби з COVID-19 Інгулецький ГЗК передав медзакладу 4 кисневих концентратори. Також модернізували бокси інфекційного відділення для лікування ковід-пацієнтів із важкими легеневими захворюваннями. Нинішній проєкт — встановлення кисневого генератора — яскравий приклад взаємодії влади та бізнесу.

«Ми разом реалізовуємо програму із забезпечення киснем хворих та важких хворих. Обладнання купували за рахунок бюджету, а роботи виконувалися за рахунок інвестора, такого як Інгулецький ГЗК. У результаті ми отримали можливість надати якісну допомогу хворим, які прийдуть сюди з ускладненнями», — говорить генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

До спільного проєкту долучилась і громадська організація — Криворізька фундація майбутнього.

«Питання боротьби з коронавірусом не перестає бути актуальним. Тому наші партнери з Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату вирішили присвятити наступний етап модернізації лікарні № 17, саме важливому питанню якості та сучасного обладнання, щоб рятувати життя людей. Зі свого боку, Криворізька фундація майбутнього координувала процес ремонту приміщення та виконання робіт з монтажу устаткування та системи подачі кисню», — говорить директорка Криворізької фундації майбутнього Олена Лещенко.

Міською лікарнею № 17 Інгулецький ГЗК опікується з 2015 року. Комбінат оновив матеріально-технічну базу закладу, покращив сервіс для пацієнтів і зробив робочі місця для персоналу більш комфортними.

Реклама

Раніше ми писали про те, які вулиці перекриватимуть до Дня міста у Дніпрі.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама