Метінвест допомагає лікарням Дніпропетровщини з медичним кисневим обладнанням

Метінвест допомагає лікарням Дніпропетровщини з медичним кисневим обладнанням - фото 1

За сприяння Групи Метінвест у Дніпропетровській області відремонтували терапевтичне, хірургічне, інфекційне і пологове відділення. А у селах Богданівка, Червонокостянтинівка, Луганка та Козацьке – фельдшерські пункти. Новим об'єктом для допомоги стала Петрівська районна лікарня.

Підтримка у боротьбі з коронавірусом. Підприємства Групи Метінвест щоденно постачають кисень до українських лікарень та допомагають встановлювати кисневе обладнання для опорних медичних закладів. Один із таких — Петрівська районна лікарня. Там днями облаштували нову систему подання.

«Від медиків у лікарні з'явився запит на обладнання доставки кисню тяжко хворим пацієнтам, і ми допомогли, наш комбінат допоміг. Наша компанія зараз не залишається осторонь проблем, яких зазнають лікарні в цілому по Україні, сотні лікарень по всій країні отримують від підприємства нашої компанії безкоштовний кисень для лікування наших людей, які опинилися сьогодні в такому важкому становищі, проходячи через тяжку хворобу», — каже директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Нове обладнання забезпечуватиме киснем чотири палати терапевтичного та інфекційного відділень Петрівської лікарні. Директор медзакладу каже: така система допоможе знизити навантаження реанімаційного відділення та надавати якісне обслуговування.

«Завдяки сприянню компанії Метінвест на сьогодні встановлені кисневі системи з розведенням 20 кисневих точок: 12 — це в терапевтичному відділенні і 8 — в інфекційному відділенні, які дозволять продуктивніше лікувати пацієнтів як з дихальною, так і легенево-серцевою патологією», — зазначає директор Петрівської центральної лікарні Володимир Доронін.

Центральний ГЗК системно підтримує розвиток медицини у Петрівський громаді. За роки співпраці комбінат уже передав для міської лікарні ультразвукову та рентгенівську системи, монітори, шприцеві насоси для процедур. За сприяння підприємства відремонтували терапевтичне, хірургічне, інфекційне і пологове відділення. А у селах Богданівка, Червонокостянтинівка, Луганка та Козацьке — фельдшерські пункти.

«Зроблено ремонти у відділеннях: хірургія, дитяче відділення, терапія, інфекційне відділення. І звичайно, коли працівники працюють у комфортних умовах, особливо, коли люди лікуються в комфортних умовах, про що можна говорити — тепло, зручно», — розповідає Голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик.

Щорічно Центральний ГЗК та Петрівська громада підписують меморандуми про співпрацю та разом реалізують важливі інфраструктурні проєкти, а також проєкти з розвитку і підтримки медицини, освіти, культури та спорту.

Раніше ми писали про те, що Фонд Ріната Ахметова та Група Метінвест забезпечують киснем лікарні Кам'янського.

Реклама

 

 

Валерія Заярна
Валерія Заярна Кореспондентка. Загалом у журналістиці працюю близько двох років. Улюблені теми: спорт і кримінал 👮‍♀️🚓, але часом волію і щось лайтовіше. Наприклад, тема мистецтва: концерти, картинні галереї.

Реклама