Мери обласних міст розповіли про ситуацію у Дніпропетровській області

Мери обласних міст розповіли про ситуацію у Дніпропетровській області - фото 1

У цій новині читайте про обстановку у Кривому Розі, Павлограді, Апостоловому та інших містах нашої області.

"Кривий Ріг! На ранок 15.05.22 у нас все рівно. Вітаю усю Україну з перемогою на Євробаченні! Наступного року ми приймаємо конкурс. Для локації пропоную «Донбас Арену» та набережну Ялти. А якось, як сказав Президент, Євробачення прийме гарний відбудований Маріуполь». – сказав голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Повідомлення від Павлоградської міської ради:

"З новим днем, павлоградці! Починаємо з гарних новин! Україна перемогла у конкурсі "Євробачення - 2022"! Цитуємо Президента: "Наша мужність вражає світ, наша музика підкорює Європу! Наступного року Україна прийматиме «Євробачення»! Втретє у своїй історії. Ми зробимо все, щоб одного дня учасників і гостей «Євробачення» приймав український Маріуполь. Дякую за перемогу Kalush Orchestra та всім, хто віддав за нас свої голоси! Впевнений, не за горами наш переможний акорд у битві з ворогом. Слава Україні! " У місті спокійно. Дякуємо нашим захисникам! Відпочивайте. Разом переможемо".

Міський голова Апостолового Андрій Оса коротко повідомив про ситуацію у громаді:

«Громадо, на ранок у нас все добре, ніч минула без надзвичайних подій, обстрілів території громади не було. Пишаємося перемогою України на Євробаченні! Наш культурний фронт не менш сильний, ніж військовий. Це – сильна перемога всієї нашої країни!»
«Доброго ранку, нікопольці! 15 травня, неділя. За ніч в нас все спокійно, надзвичайних ситуацій не траплялось. Всі служби та інфраструктура Нікополя продовжують працювати у штатному режимі. Наші захисники продовжують знищувати ворога, завдаючи нищівних ударів й наближаючи перемогу! В межах доріг біля Нікополя та району російських військ немає. Бажаю вам гарного вихідного, але не забувайте якщо почуєте сирену потрібно обовʼязково вжити всі необхідні заходи безпеки. Все буде Україна!» - сказав мер Нікополя Олександр Саюк.

Міський голова Кам'янського Андрій Білоусов повідомив, що сьогодні - День пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму:

«Доброго ранку! У Кам’янському доба минула без надзвичайних ситуацій! Сьогодні День пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. З 2007 року в Україні це щорічний національний пам'ятний день, що припадає на третю неділю травня. Репресії 30-50-х років минулого століття набували системного характеру. Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, кого комуністичний режим змусив страждати, й ніколи не забудемо тих, кого сьогодні незаконно утримують у застінках кремлівських тюрем, усіх невинно закатованих і вбитих та тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік розповів про ситуацію у місті, ефективність роботи ЗСУ і поліції, й про те, що новомосковці повертаються у місто:

"Доброго ранку, ми з Новомосковська! Ситуація в місті та регіоні у порівнянні з попередніми днями суттєво не змінилася. На підступах до Дніпропетровщини ворог хаотично здійснює обстріли сіл Зеленодольської, Апостолівської та Широківської громад. Постраждалих немає. У Новомосковську спокійно. Дякуємо ЗСУ! Ефективно продовжує діяти міськвідділ поліції. Розкрито 5 злочинів. Збільшується кількість городян, які з західних регіонів та з-за кордону повертаються до Новомосковська, до звичного життя. Через незатребуваність Укрзалізниця відмінила майже всі евакуаційні рейси в західному напрямку – немає кому їхати. Більш того, поновлено попередній продаж залізничних квитків за 20 діб. Працюємо з вірою в перемогу! Слава Україні!"

Реклама

Реклама